Uurrooster

Waar en wanneer gaan de lessen door?

Onze lessen gaan door in de prachtige danszalen van iDance Dance Center.

De grote zaal is op het gelijkvloers en de balletzaal is op de bovenverdieping.
Hieronder vind je de uurroosters voor de 2 zalen. De lesdata vind je terug in onze kalender.

Uurrooster grote zaal | Uurrooster balletzaal

(Uurroosters onder voorbehoud van voldoende inschrijvingen)

Uurrooster grote zaal

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30
Prédans 1
09.30 – 10.30
10.00
10.30
Prédans 2
10.30 – 11.30
11.00
11.30
Prédans 3
11.30 – 12.30
12.00
12.30
Clipdance L1/2
12.30 – 13.30
13.00
13.30
Clipdance L3/4/5
13.30 – 14.30
14.00
14.30
Disco A/B
14.30 – 15.30
15.00
15.30
Streetdance A/B
15.30 – 16.30
16.00
Disco L2/3
16.00 – 17.00
16.30
17.00
17.30
Hip Hop L4/5/6
17.30 – 18.30
18.00
Disco L4/5/6
18.00 – 19.00
18.30
Hip Hop A/B
18.30 – 19.30
Clipdance A/B
18.30 – 19.30
19.00
Clipdance B/C
19.00 – 20.00
19.30
20.00
Streetdance B/C
20.00 – 21.00
20.30
21.00
21.30
22.00

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00
13.30
14.00
14.30
Disco A/B
14.30 – 15.30
15.00
15.30
Streetdance A/B
15.30 – 16.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
Hip Hop A/B
18.30 – 19.30
Clipdance A/B
18.30 – 19.30
19.00
Clipdance B/C
19.00 – 20.00
19.30
20.00
Streetdance B/C
20.00 – 21.00
20.30

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30
Prédans 1
09.30 – 10.30
10.00
10.30
Prédans 2
10.30 – 11.30
11.00
11.30
Prédans 3
11.30 – 12.30
12.00
12.30
Clipdance L1/2
12.30 – 13.30
13.00
13.30
Clipdance L3/4/5
13.30 – 14.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
Disco L2/3
16.00 – 17.00
16.30
17.00
17.30
Hip Hop L4/5/6
17.30 – 18.30
18.00
Disco L4/5/6
18.00 – 19.00
18.30

Maandag

Woensdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
22.00
Geenlessen beschikbaar!

Uurrooster balletzaal

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30
Jazz L1/2
09.30 – 10.30
10.00
10.30
Jazz L3/4
10.30 – 11.30
11.00
11.30
Jazz L5/6
11.30 – 12.30
12.00
12.30
Hedendaags L4/5/6
12.30 – 13.30
13.00
13.30
Klassiek Ballet L1
13.30 – 14.30
14.00
14.30
Klassiek Ballet L3/4
14.30 – 15.30
15.00
15.30
Klassiek Ballet L2
15.30 – 16.30
16.00
16.30
Streetdance L4/5/6
16.30 – 17.30
17.00
Klassiek Ballet L5/6
17.00 – 18.00
17.30
Streetdance L2/3
17.30 – 18.30
18.00
Jazz A/B
18.00 – 19.00
Klassiek Ballet A/B
18.00 – 19.00
18.30
Hedendaags A/B
18.30 – 19.30
19.00
Jazz B/C
19.00 – 20.30
Power & Stretch
19.00 – 20.00
19.30
20.00
20.30
Jazz Werkgroep
20.30 – 22.00
21.00
Hip Hop B/C
21.00 – 22.00
21.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
17.30
18.00
Jazz A/B
18.00 – 19.00
Klassiek Ballet A/B
18.00 – 19.00
18.30
Hedendaags A/B
18.30 – 19.30
19.00
Jazz B/C
19.00 – 20.30
Power & Stretch
19.00 – 20.00
19.30
20.00
20.30
Jazz Werkgroep
20.30 – 22.00
21.00
Hip Hop B/C
21.00 – 22.00
21.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30
Jazz L1/2
09.30 – 10.30
10.00
10.30
Jazz L3/4
10.30 – 11.30
11.00
11.30
Jazz L5/6
11.30 – 12.30
12.00
12.30
Hedendaags L4/5/6
12.30 – 13.30
13.00
13.30
Klassiek Ballet L1
13.30 – 14.30
14.00
14.30
Klassiek Ballet L3/4
14.30 – 15.30
15.00
15.30
Klassiek Ballet L2
15.30 – 16.30
16.00
16.30
Streetdance L4/5/6
16.30 – 17.30
17.00
Klassiek Ballet L5/6
17.00 – 18.00
17.30
Streetdance L2/3
17.30 – 18.30
18.00

Maandag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Power & Stretch
19.00 – 20.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Geenlessen beschikbaar!